Демонтаж головної новорічної ялинки країни займе кілька днів.

У понеділок, 15 січня, розпочнеться демонтаж головної новорічної ялинки України, розташованої на Софійській площі в Києві. Через значні габарити дерева та велику кількість прикрас (зокрема, ялинку прикрашає 500 ліхтариків та понад 30 кілометрів гірлянд) роботи займуть кілька днів. Остаточно розібрати ялинку планують до 19 січня.

Гілки з ялинки будуть передані КО “Київзеленбуд” для виробництва палива або тирси, яку можна буде використати у якості матеріала для мульчування кущів та дерев задля захисту ґрунту від пересихання і перегріву.

Також 15 січня розпочнуть демонтаж новорічного містечка на Софійській площі.

Нагадаємо, раніше у КО “Київзеленбуд” повідомили адреси, за якими кияни після свят можуть здати новорічні ялинки на спеціальних пунктах.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/60_main.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/60_main-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоголовна новорічна ялинкаДемонтаж головної новорічної ялинки країни займе кілька днів. У понеділок, 15 січня, розпочнеться демонтаж головної новорічної ялинки України, розташованої на Софійській площі в Києві. Через значні габарити дерева та велику кількість прикрас (зокрема, ялинку прикрашає 500 ліхтариків та понад 30 кілометрів гірлянд) роботи займуть кілька днів. Остаточно розібрати ялинку планують...| Київської області та України | Kiev Time