На зустрічі зі студентами Києво-Могилянської академії Вакарчук заявив, що українці хочуть бачити нові обличчя в політиці.

Повідомляє “Громадське радіо”.

Відео відповіді Вакарчука на запитання про президентські вибори виклала у Facebook коритсувачка Віола Денис, яка була на зустрічі.

“Якщо ви подивитеся на рейтинги, ви побачите цікаві цифри – за різними опитуваннями від 50% до 60% населення України взагалі не може вибрати жодного політика або політичну силу з політичного меню “ресторану”, яке нам пропонують. Це безпрецедентна історія, коли абсолютна більшість населення України не хоче вибирати з тих політиків, які є… Це дуже загрозлива ситуація. Такі ситуації бувають або перед великими позитивними змінами, або перед великими потрясіннями”, – вважає музикант.

На його думку, українські політики добре знають цю ситуацію, проте вони давно цю гру контролюють.

“Вони собі самі нав’язали правила гри, і, в принципі, від того, хто з них візьме владу, а хто залишиться в опозиції, для них самих не так багато зміниться. Вони вже 26 років то у владі, то в опозиції, а прізвища всі ті самі. Люди від них починають змучуватися”, – заявив Вакарчук

Музикант також запевнив, що радий тому, що сьогодні його не можна назвати політиком.

“Я щасливий, що я не такий, як усі вони… Не у прізвищах справа і точно не в моїх владних амбіціях – їх немає й не існує, і не я себе включав у ці рейтинги. Ні з одним політтехнологом, журналістом, олігархом, бізнесменом навіть гіпотетично я не обговорював таких речей. Але колись давно, ще до Майдану, я собі сказав, що ніколи не буду стояти осторонь від тих речей, які відбуваються у державі. Не буду я цього робити і сьогодні. Найбільш ефективним способом, яким я зможу, буду змінювати свою країну. Я буду робити, і ніхто мене в цьому не зупинить”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/img_top_95634-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/img_top_95634-707x400-150x150.jpgКиївTimeСуспільствоЗустріч зі студентами,Києво-Могилянська академія,політичні погляди,Святослав ВакарчукНа зустрічі зі студентами Києво-Могилянської академії Вакарчук заявив, що українці хочуть бачити нові обличчя в політиці. Повідомляє 'Громадське радіо'. Відео відповіді Вакарчука на запитання про президентські вибори виклала у Facebook коритсувачка Віола Денис, яка була на зустрічі. 'Якщо ви подивитеся на рейтинги, ви побачите цікаві цифри – за різними опитуваннями від 50%...| Київської області та України | Kiev Time