Ввечері 1 квітня у Києві на Софійській площі сильний вітер повалив гігантські писанки, які були виставлені в рамках фестивалю до святкування Великодня.

Про це повідомляють “#Букви”

Напередодні Великодня у центрі Києва проходить традиційний Всеукраїнський фестиваль писанок, де представлені роботи художників з різних регіонів України.

Виставка гігантських писанок, яка буде проходити з 5 квітня на Софійській та Михайлівській площах, триватиме до 22 квітня.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/617f4c5-pysanky2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/617f4c5-pysanky2-150x150.jpgKiev-TimeСуспільствоКиїв,писанка,Софійська площаВвечері 1 квітня у Києві на Софійській площі сильний вітер повалив гігантські писанки, які були виставлені в рамках фестивалю до святкування Великодня. Про це повідомляють '#Букви' Напередодні Великодня у центрі Києва проходить традиційний Всеукраїнський фестиваль писанок, де представлені роботи художників з різних регіонів України. Виставка гігантських писанок, яка буде проходити з 5...| Київської області та України | Kiev Time