Site icon Новини Києва

Tesla також дозволяє одноразове перевезення FSD у Європі: так виглядають (суворі) правила

На телефонній конференції, присвяченій квартальним показникам Tesla цієї середи, генеральний директор Tesla Ілон Маск ще раз здивувався: традиційно клієнти серед акціонерів користуються можливістю торкнутися продуктових, а не фінансових тем, і цього разу Маска знову запитали, чи не може Tesla дозволити перенесення опції автопілота FSD зі старих на новопридбані. Досі він завжди відмовлявся, але в середу сказав “так”. Однак обмеження є, як швидко додав Маск, і тепер стало зрозуміліше, як вони виглядають.

За темою: придбати Тесла Model 3 в Україні можна тут!

Переклад FSD також для приватного продажу

Сам генеральний директор сказав з цього приводу, що передача FSD стане можливою у третьому кварталі, наголосивши, що це була разова акція. Ви повинні використовувати його протягом кварталу або принаймні зробити замовлення, яке буде доставлено в «розумні терміни». Він радий оголосити про це і сподівається, що це зробить людей щасливими, – сказав бос Tesla.
При цьому він залишався дуже загальним і за допомогою «або» показував, що основне рішення ухвалено, але, можливо, проект ще не закінчено. Але до четверга все змінилося. Принаймні, один клієнт у Сполучених Штатах був детально поінформований про програму передачі Tesla і передав умови в Twitter. Побічно це свідчить, серед іншого, що пропозиція FSD також поширюється на європейських клієнтів, оскільки Tesla згадує, що лізингові автомобілі звільнені від цього в EMEA.

За темою: де купити Тесла Model Y в Києві?

Дійсність на всіх ринках, де доступний FSD, підтверджується електронною поштою Tesla, доступною на teslamag.de. В умовах також зазначено, що нова Tesla має бути доставлена до 30 вересня, якщо на неї буде передано опцію FSD від іншого; так що тут дизайн суворіший, ніж можна було б припустити з формулювання Маска по тимчасових рамках. З іншого боку, попри те, що побоювалися деякі, програма не обмежується клієнтами, які продають свої старі Tesla виробнику. Ви також можете продати його в приватному порядку, якщо відключіть FSD перед передачею, або навіть залишити його в такому стані.
Крім того, згідно з умовами, пропозиція поширюється не лише на клієнтів, які самі купили FSD у своїй нинішній Tesla. Якщо ви вибрали варіант із вживаним автомобілем, ви також можете взяти його із собою. Теоретично це відкриває можливість купити утильну Теслу з FSD і потім перевести її в нове замовлення – в США додаткове автопілота зараз коштує $ 15 000, так що такі обходи можуть бути виправдані. Їх одразу ж обговорили у соцмережах та, схоже, не забанили.

За темою: де купити Теслу в Україні?

Тесла не гарантує своєчасну доставку

За тиждень до запланованої доставки нового замовлення Tesla видалить FSD з автомобіля-донора, пояснюють умови. Це видалення є незворотнім, навіть якщо ви відміните нову покупку. Проте Tesla не гарантує доставку до кінця вересня, як зазначено вище. Таким чином, у разі затримок покупці можуть відмовитись від свого попереднього FSD без можливості безкоштовно отримати його назад зі своєю новою Tesla. І навіть якщо все піде добре, є ще одне обмеження: якщо Tesla отримала FSD у рамках такої передачі, під час перепродажу вона знову буде відключена.Exit mobile version