“Київавтодор” проводитиме ремонтні роботи в напрямку з проспекта Бажана на Наддніпрянське шосе.

16 січня рух транспорту Південним мостом частково обмежать. Про це повідомляє прес-служба КК “Київавтодор”.

“16 січня з 11:00 до 18:00 на Південному мостовому переході в напрямку з просп. М. Бажана на Наддніпрянське шосе частково обмежать рух транспорту першою смугою в зв’язку з ремонтними роботами”, – йдеться у повідомленні.

Комунальна корпорація просить вибачити за тимчасові незручності та з розумінням поставитися до труднощів трафіку, пов’язаних із ремонтом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що останній раз через ремонтні роботи Південний міст частково перекривали 12 січня.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/1-51.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/1-51-150x150.pngYuliyaКиївСуспільствоКК "Київавтодор",Південний міст перекрили'Київавтодор' проводитиме ремонтні роботи в напрямку з проспекта Бажана на Наддніпрянське шосе. 16 січня рух транспорту Південним мостом частково обмежать. Про це повідомляє прес-служба КК 'Київавтодор'. '16 січня з 11:00 до 18:00 на Південному мостовому переході в напрямку з просп. М. Бажана на Наддніпрянське шосе частково обмежать рух транспорту першою смугою в зв’язку...| Київської області та України | Kiev Time