З квітня 2023 року відпуск рецептурних ліків в Україні відбуватиметься за електронним рецептом.

Про це повідомляє МОЗ України у Фейсбуці і зазначає, що нова методика торкнеться тих препаратів, які зафіксовані в Державному реєстрі лікарських засобів.

“Електронний рецепт пошириться на всі готові лікарські засоби, що містяться в Державному реєстрі лікарських засобів і підлягають відпуску за рецептом лікаря. Виписати е-рецепт зможе лікар будь-якої спеціальності державної, комунальної або приватної клініки або ж лікар-ФОП. Для цього установі не потрібно мати договір з НСЗУ”, – йдеться в повідомленні.

Також у Міністерстві охорони здоров’я України зазначили, що такий е-рецепт може отримати кожен, хто зареєстрований в електронній системі охорони здоров’я (ЕСЗ). Наявність декларації з сімейним лікарем необов’язкова.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/03/Liki-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/03/Liki-1-150x150.jpgОлег ОлегЗдоров'яСуспільстволіки,МОЗЗ квітня 2023 року відпуск рецептурних ліків в Україні відбуватиметься за електронним рецептом. Про це повідомляє МОЗ України у Фейсбуці і зазначає, що нова методика торкнеться тих препаратів, які зафіксовані в Державному реєстрі лікарських засобів. 'Електронний рецепт пошириться на всі готові лікарські засоби, що містяться в Державному реєстрі лікарських засобів і...| Київської області та України | Kiev Time