Гендиректор аеропорту “Бориспіль” Павло Рябікін заявив, що цього року очікується відкриття нового напряму до Валетти.

Про це він сказав в інтерв’ю “Ліга. Бізнес”.

“Чекаємо найближчим часом AirMalta, яка відкриває зовсім новий для нас напрямок до Валлетти. Дуже сподіваємося, що відновить рейси до Брюсселя SN Brussels Airlines. Кінець року – Ryanаir. Це ті компанії, які перебувають у зоні видимості”, – розповів він про появу нових компаній в аеропорту.

Рябікін додав, що два лоукостери – британська EasyJet і німецька Germanwings – зацікавлені берлінським напрямком. За його словами, у випадку з британською компанією виникає проблема з частотами. Germanwings через обмеження частот між аеропортами Франкфурта, Берліна і Мюнхена поки що не може підтвердити своїх намірів.

“Хоча це питання обговорюється вже другий рік, я налаштований оптимістично”, – додав Рябікін.

Нагадаємо, 23 березня, авіакомпанія-лоукостер Ryanair офіційно домовилася про рейси з “Борисполя” і Львова. Вона планує здійснювати 32 рейси на тиждень з аеропорту “Бориспіль”. Пасажиропотік повинен становити 550 тисяч осіб. Вже відомо про чотири щотижневі рейси до Барселони і Варшави, по три польота до Братислави, Кракова, Стокгольма, Вільнюса і Вроцлава, по два рейси до Гданська і Познані, а також п’ять польотів до столиці Великої Британії – Лондона.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/24_main-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/24_main-707x400-150x150.jpgКиївTimeСуспільствоАеропорт Бориспіль,Нові напрямки,Павло РябікінГендиректор аеропорту 'Бориспіль' Павло Рябікін заявив, що цього року очікується відкриття нового напряму до Валетти. Про це він сказав в інтерв'ю 'Ліга. Бізнес'. 'Чекаємо найближчим часом AirMalta, яка відкриває зовсім новий для нас напрямок до Валлетти. Дуже сподіваємося, що відновить рейси до Брюсселя SN Brussels Airlines. Кінець року - Ryanаir. Це...| Київської області та України | Kiev Time