КП «Київпастранс» активно осучаснює інформаційно-навігаційну систему рухомого складу підприємства.  Так з початку 2018 року було встановлено 44 комплекти електронної інформаційної системи.

Про це повідомили в прес-службі КП “Київпастранс”.

– До комплекта входять мовний інформатор та електронні маршрутні покажчики. Мовний інформатор включає в себе оголошення поточної та наступної зупинки зсередини салону, номер маршруту та напрямок руху – ззовні. До електронних маршрутних покажчиків входять LED-панелі з рухомою стрічкою, які відображають номер маршруту, кінцеву зупинку та наступну зупинку за напрямом руху, – зазначили у Київпастрансі.

Подібні впровадження мають покращити не тільки ідентифікацію громадського транспорту у ранкові і вечірні години, а й підвищити якість перевезення для пасажирів з інвалідністю.

Джерело: Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/121079-1024x723.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/121079-150x150.jpgKiev-TimeКиївСуспільство"Київпастранс"КП «Київпастранс» активно осучаснює інформаційно-навігаційну систему рухомого складу підприємства.  Так з початку 2018 року було встановлено 44 комплекти електронної інформаційної системи. Про це повідомили в прес-службі КП 'Київпастранс'. - До комплекта входять мовний інформатор та електронні маршрутні покажчики. Мовний інформатор включає в себе оголошення поточної та наступної зупинки зсередини салону, номер маршруту та...| Київської області та України | Kiev Time