У Дніпрі завершили будівництво першого в Україні дитячого інклюзивного парку в сквері біля Дніпропетровської облдержадміністрації.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Юрій Голик, передає Національний промисловий портал.

27 червня у Дніпрі відбулося офіційне відкриття дитячого парку, побудованого у рамках соціальної програми Марини Порошенко. Усі будівельні роботи вже завершено, паркан, яким було огорожено будівництво прибрали, зараз проходить перевірка всіх елементів та тренування персоналу, який буде працювати у парку деякий час для допомоги дітям.

Цей парк є єдиним та унікальним для України, в ньому присутні елементи які ще не використовувались. Цей парк зручний і комфортний як для звичайних дітей, так і для дітей з особливими потребами.

На кожному вході в парк, а їх три, мнемосхема, інформація в якій продубльована шрифтом Брайля для людей зі слабким зором.

Трав’яне покриття в парку двох типів: газонна трава, на якій можна валятися і по якій можна бігати, та штучна трава, в місцях примикання парку до самого скверу.

Спеціальне різнобарвне покриття на підлозі це epdm-крихта, за складом схожа на легкоатлетичне покриття, але в нашому випадку це 100% екологічний матеріал, на якому можна бігати, воно легко миється і падаючи на яке діти не будуть збивати лікті і коліна.

Гойдалки. Є спеціальні гойдалки, на які можна заїхати на візку, зафіксувати її і гойдатися. Є гойдалки для батьків з дитиною, на яких дитина сидить окремо від батьків, прямо навпроти нього. Спеціальна безбарьеная карусель, однаково зручна для всіх дітей.

Музичні інструменти. Барабан і піаніно в великому помаранчевому павільйоні. І окремий оркестр біля пісочниці. Батьки, якщо дитина вимагає від вас купити додому барабан, а ви переживали через музичні наслідки, тепер просто приводите дитину в цей парк. Тут з музичними інструментами можна робити все.

Величезна кількість ігрових елементів, спрямованих на розвиток пам’яті і швидкості реакції дітей. Плюс елементи типу “склади кругляшки у рядок”, пройди кулькою по лабіринту, перетягни павука, швидко реагуй на колір і т.д.

Павільйон Ранчо – ковбойська тематика. У цьому павільйоні ігрові елементи англійською мовою, частину елементів купували в Англії. Ці елементи спрямовані на те, щоб діти демонстрували, наприклад, батькам, найпростіші типові щоденні руху, вчили назви кольорів англійською і запам’ятовували звуки тварин.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/36200122_1058282960991250_2155615906581970944_o-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/36200122_1058282960991250_2155615906581970944_o-707x400-150x150.jpgКиївTimeСуспільствоДніпро,інклюзивний парк для дітейУ Дніпрі завершили будівництво першого в Україні дитячого інклюзивного парку в сквері біля Дніпропетровської облдержадміністрації. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Юрій Голик, передає Національний промисловий портал. 27 червня у Дніпрі відбулося офіційне відкриття дитячого парку, побудованого у рамках соціальної програми Марини Порошенко. Усі будівельні роботи...| Київської області та України | Kiev Time