У Харкові в неділю, 22 квітня, посеред дороги побилися український і російський водії.

Як пише Depo.Харьков, інцидент стався близько 13:50 на перехресті Білгородського шосе і вулиці Академіка Проскури.

Авто Hyundai Tucson з з харківської реєстрацією і Mitsubishi Lancer з бєлгородською реєстрацією рухалися паралельно у напрямку центру Харкова з боку П’ятихаток.

Mitsubishi, за кермом якого була молода жінка, перед світлофором на перехресті з вулицею Академіка Проскури спробував відтіснити Hyundai на смугу зустрічного руху, проте водій позашляховика залишився у своїй смузі.

Потім на світлофорі з заднього пасажирського сидіння російського автомобіля вискочив молодий чоловік і побіг до Hyundai, з якого вийшов водій – чоловік приблизно 40 років.

Незабаром між ними зав’язалася бійка, в ході якої молодий росіянин отримав мінімум чотири удари в обличчя і швидко заспокоївся, почавши пояснювати вже за допомогою мови свою точку зору.

При цьому водій Mitsubishi і пасажирка авто не намагалися зупинити бійку і якось допомогти своєму знайомому, а лише знімали на відео те, що відбувається.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/355113_1-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/355113_1-707x400-150x150.jpgКиївTimeСуспільствобійка,водії,Дорога,ХарківУ Харкові в неділю, 22 квітня, посеред дороги побилися український і російський водії. Як пише Depo.Харьков, інцидент стався близько 13:50 на перехресті Білгородського шосе і вулиці Академіка Проскури. Авто Hyundai Tucson з з харківської реєстрацією і Mitsubishi Lancer з бєлгородською реєстрацією рухалися паралельно у напрямку центру Харкова з боку П'ятихаток. Mitsubishi, за кермом...| Київської області та України | Kiev Time