Запровадили також зони, де прокатний електротранспорт не пересуватиметься – там він вимкнеться

Максимальна швидкість електросамокатів у Києві не має перевищувати 20 кілометрів за годину. Про ці обмеження домовилися сім компаній, які здають їх у прокат і Київська міська адміністрація.

Сторони підписали меморандум. У зелених, пішохідних та історичних зонах швидкість має бути ще меншою – до 14 кілометрів за годину. Заборонено залишати самокати біля дипломатичних і державних установ, а також правоохоронних органів.

Оператор зобов’язаний страхувати людину, яка користується самокатом, на випадок, якщо вона травмується. Поліс має покривати витрати на медичну допомогу та лікування.

Запровадили також зони, де прокатний електротранспорт не пересуватиметься – там він вимкнеться. Зокрема, на Пейзажній алеї і на кладовищах.

 

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/06/u-ki-v-obmezhat-maksimal-nu-shvidk-st-peresuvannya-na-elektrosamokat-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/06/u-ki-v-obmezhat-maksimal-nu-shvidk-st-peresuvannya-na-elektrosamokat-1-150x150.jpgadminКиївПодіїСуспільствоЗапровадили також зони, де прокатний електротранспорт не пересуватиметься – там він вимкнеться Максимальна швидкість електросамокатів у Києві не має перевищувати 20 кілометрів за годину. Про ці обмеження домовилися сім компаній, які здають їх у прокат і Київська міська адміністрація. Сторони підписали меморандум. У зелених, пішохідних та історичних зонах швидкість має бути...| Київської області та України | Kiev Time