Заклади масового харчування “Суші Ленд Євразія” по вул. Дмитрівська, 2а. через випадок масового отруєння пройшли позаплановим обстеженням спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби.

Постраждалі у наслідок отруєння госпіталізовані та перебувають на стаціонарному лікуванні в клінічних лікарнях №4 та №9.

В результаті отруєння у Києві 16 людей госпіталізовано з гострою кишковою інфекцією.

Наразі ресторан закрито, триває епідеміологічне розслідування випадків захворювання.

Вони пов’язують свої отруєння із вживанням суші “Каліфорнія”, “Філадельфія”, “Унагі”, “Золотий дракон” та іншіх.

Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

Держпродспоживчслужба закликає громадянам, які вживали продукти харчування у цьому ресторані і яким стало зле, звертатись до лікувально-профілактичних закладів.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/U-Kiyevi-16-lyudej-otruyilisya-sushi-u-restorani-vidomoyi-merezhi.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/U-Kiyevi-16-lyudej-otruyilisya-sushi-u-restorani-vidomoyi-merezhi-150x150.jpgКиївЗдоров'яПодіїСуспільствокишкова,Отруєння,продукти харчування,ресторан,Суши Ленд Євразія,сушіЗаклади масового харчування 'Суші Ленд Євразія' по вул. Дмитрівська, 2а. через випадок масового отруєння пройшли позаплановим обстеженням спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби. Постраждалі у наслідок отруєння госпіталізовані та перебувають на стаціонарному лікуванні в клінічних лікарнях №4 та №9. В результаті отруєння у Києві 16 людей госпіталізовано з гострою кишковою інфекцією. Наразі ресторан закрито,...| Київської області та України | Kiev Time