У житлових масивах Троєщина, Райдужний, Лісовий, частини Оболоні та Подолу з 26 червня відновлять гаряче водопостачання.

Про це повідомляє сайт Київської адміністрації.

“У столиці розпочали відновлення газопостачання на ТЕЦ №6. Очікується, що розгортання технологічних процесів займе 2-3 доби, а постачання гарячої води відбудеться з понеділка, 26 червня”, – йдеться в повідомленні.

Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв повідомив, що гарячу воду в оселі киян не подавали через обмеження, як які “Укртрансгаз” наклав на транспортування газу для ТЕЦ-6.

Сьогодні “Укртрансгаз” зняв ці обмеження, які були введені раніше через систематичну несплату за послуги транспортування газу та накопичення боргів.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/U-Kiyevi-obitsyayut-vidnoviti-garyache-vodopostachannya-26-chervnya.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/U-Kiyevi-obitsyayut-vidnoviti-garyache-vodopostachannya-26-chervnya-150x150.jpgКиївСуспільствоводопостачання,комунальні послуги,тепла водаУ житлових масивах Троєщина, Райдужний, Лісовий, частини Оболоні та Подолу з 26 червня відновлять гаряче водопостачання. Про це повідомляє сайт Київської адміністрації. 'У столиці розпочали відновлення газопостачання на ТЕЦ №6. Очікується, що розгортання технологічних процесів займе 2-3 доби, а постачання гарячої води відбудеться з понеділка, 26 червня', - йдеться в повідомленні. Заступник...| Київської області та України | Kiev Time