Правоохоронці в районі київського парку Слави змусили чоловіка зняти футболку з написом “СССР” і знаком серпа і молота

Випадок трапився в районі парку Слави у Києві,

В той час, як киянин Дмитро Дульський ішов до свого офісу на вулицю Лаврську, у парку проходила акція пам’яті жертв Другої світової війни. Цього дня у 1941 році гітлерівська Німеччина напала на Радянський Союз.

Дмитра зупинили правоохоронці, які стежили за порядком. Вони сказали чоловікові, що він носить заборонену символіку, і попросили одягнути футболку навиворіт.

Коли Дмитро відмовився, футболку попросили зняти. В офісі чоловік знайшов запасний одяг і перевдягнувся.

“Для мене ця символіка асоціюється з панк-роком, я не збирався промотувати Компартію, це минула епоха. Але не став сперечатись. Іноді я ношу радикальні футболки”, – розповів Дмитро.
чоловіка зняти футболку з написом

9 квітня 2015 року Верховна Рада ухвалила закон “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки”.

Пише: Еспресоhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/cholovika-znyati-futbolku-z-napisom-SSSR.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/cholovika-znyati-futbolku-z-napisom-SSSR-150x150.jpgКиївПолітикаСуспільстводекомунізація,Поліція,ссср,футболка  Правоохоронці в районі київського парку Слави змусили чоловіка зняти футболку з написом 'СССР' і знаком серпа і молота Випадок трапився в районі парку Слави у Києві, В той час, як киянин Дмитро Дульський ішов до свого офісу на вулицю Лаврську, у парку проходила акція пам'яті жертв Другої світової війни. Цього дня...| Київської області та України | Kiev Time