Пт. Лип 19th, 2024

У Києві відкрили пам’ятник “Вогонь Миру”. ВІДЕО

За участю Королівської родини Габсбург-Лотрингенів з Австрії та з ініціативи Посла Миру Анастасії Зеленської, в Києві відкрили пам'ятник "Полум'я миру".

За участю Королівської родини Габсбург-Лотрингенів з Австрії та з ініціативи Посла Миру Анастасії Зеленської, в Києві відкрили пам’ятник “Полум’я миру”.

“Цей пам’ятник є нагадуванням, а також спонуканням до того, щоб ми всі діяли і мислили і сприяли миру на землі. Цей пам’ятник зроблений з деревини (горіхове дерево – ред.) та каменю, і ці обидва матеріали можна знайти на будь-якому континенті світу”, – сказала засновниця і президент асоціації “Полум’я миру” (The Flame of Peace), посол миру, її імператорська високість пані Герта Маргарет Габсбург-Лотринген під час відкриття пам’ятника.

Його створили за підтримки некомерційної організації, яку заснувала королівська сім’я Габсбург-Лотарінгенів. Її представники спеціально приїхали до української столиці на відкриття монумента. Його виконали з дерева і каменю. За словами організаторів, пам’ятник символізує мир і свободу. Уже наступного року аналогічний монумент з’явиться в Одесі.

У свою чергу директор департаменту культури Київської міської державної адміністрації Діана Попова зазначила, що для України надзвичайно важлива підтримка європейців у боротьбі за мир у нашій країні.

“Цей символ миру є відображенням того, що європейці відчувають по відношенню до того, що Україна сьогодні робить для збереження миру у всій Європі та в усьому світі”, –  зазначила Попова.

Державний секретар міністерства культури України Ростислав Карандєєв наголосив, що, окрім зведення пам’ятника, важливо ще й те, що роблять самі люди, аби зберегти мир у світі.

Після урочистого відкриття пам’ятника вперше в Києві у виконанні всесвітньо відомої українсько-шведської піаністки Наталії Пасічник разом із Національним ансамблем солістів “Київська камерата” пролунали композиції двох Моцартів: Вольфганга Моцарта та його сина Франса Ксавера Моцарта, який довгий час свого життя жив і творив в Україні, у Львові.Related Post