Про таку приємну новину на своїй сторінці у Фейсбук повідомила “еко-активістка”

Еко-активістка, засновниця організації «Україна БЕЗ сміття», Євгенія Аратовська на своїй сторінці  Фейсбук пише: «МакДональдс відповів на мій запит, пропонувати каву у власний кухоль вони згодні. Якщо будуть відмовляти, пишіть».

Саме зі сторони еко-активістів, у всьому світі мережу швидкого харчування McDonalds досить часто звинувачують у надмірному використанні паперу надмірному використанні паперу та тим самим забрудненням навколишнього середовища та у знищенні «Амазонського пралісу».

Таким чином кожен охочий може приходити у заклад швидкого харчування зі своєю термокружкою чи стаканом, а працівники відтепер мають наливати каву з автомата прямо туди, не використовуючи одноразові паперові стаканчики та пластикові кришечки.

Еко-активістка наголошує: «Якщо так робитиме багато киян, то це дозволить суттєво знизити щоденні відходи у місті».https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Napoyi-u-svoyu-taru.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Napoyi-u-svoyu-taru-150x150.jpgКиївЕкологіяЗдоров'яЗроблено в УкраїніСуспільствоMcDonalds,еко-активістка,Київ,напій у свою тару,Україна БЕЗ сміттяПро таку приємну новину на своїй сторінці у Фейсбук повідомила 'еко-активістка' Еко-активістка, засновниця організації «Україна БЕЗ сміття», Євгенія Аратовська на своїй сторінці  Фейсбук пише: «МакДональдс відповів на мій запит, пропонувати каву у власний кухоль вони згодні. Якщо будуть відмовляти, пишіть». Саме зі сторони еко-активістів, у всьому світі мережу швидкого харчування McDonalds...| Київської області та України | Kiev Time