Дві нові станції київського метро на Виноградарі добудують і відкриють до кінця 2019 року

Про це заявив голова КП “Київський метрлополітен” Віктор Брагинський, передає “Центр транспортних стратегій”.

“Зараз у нас в пріоритеті Виноградар. Цього року закінчуємо проектування, плануємо до кінця 2019 роки запустити дві станції – “Мостицьку” та “Проспект Правди”. За показниками ділянка буде з великим пасажиропотоком – близько 60 тис. людей на добу”, – сказав Брагинський.

Чиновник зазначив, що на проспекті Правди через невеликі розміри ділянки планують особливі тунелі.

“За проектом розробляються “вертикальні” тунелі, розташовані один над одним. Для такого вузького ділянки – це ідеальний варіант”, – додав Брагинський.

Повідомляє: Еспресоhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Metro-na-Vigradori.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Metro-na-Vigradori-150x150.pngКиївЗроблено в УкраїніСуспільствоВиноградар,Київ,метро,метро Виноградар,станції метроДві нові станції київського метро на Виноградарі добудують і відкриють до кінця 2019 року Про це заявив голова КП 'Київський метрлополітен' Віктор Брагинський, передає 'Центр транспортних стратегій'. 'Зараз у нас в пріоритеті Виноградар. Цього року закінчуємо проектування, плануємо до кінця 2019 роки запустити дві станції - 'Мостицьку' та 'Проспект Правди'. За...| Київської області та України | Kiev Time