24.10.2019 відбулась сесія Київської міської адміністрації  на якій депутати КМДА підтримали внесення змін щодо додання додаткових пільг та гарантій сім‘ям киян – Героїв Небесної Сотні та киянам – постраждалим учасникам Революції Гідності.

Одна з розробників проекту, волонтер та громадський діяч, дружина Героя Небесної Сотні Юлія Цепун повідомила про це на своїй сторінці у соціальній мережі facebook:

“Сьогодні нарешті відбулась сесія КМДА, більш того, її можна вважати історичною. Сьогодні на сесії КМДА було внесено у порядок денний до розгляду проект, який ми розробили та подали більше ніж пів року тому.
Проект стосується внесення змін щодо додання додаткових пільг та гарантій сім‘ям киян – Героїв Небесної Сотні та киянам – постраждалим учасникам Революції Гідності.
Також, було вирішено питання щодо приєднання чотирьох родин Героїв Небесної Сотні до родин загиблих міста Києва.”

Як стало відомо журналістам Kievtime з відкритих джерел Київської міської державної адміністрації, за постанову проголосували біля 70% місцевих обранців.

“Під час сесії проект було винесено на голосування та депутати КМДА підтримали внесення змін щодо додання додаткових пільг та гарантій сім‘ям киян – Героїв Небесної Сотні та киянам – постраждалим учасникам Революції Гідності.
Від щирого серця дякую за співпрацю та допомогу Володимир Бондаренко, без тебе такого б результату не було!
Дякую нашому меру Віталію Кличко за те, що Вам вдалося переконати депутатів КМДА, що вони обиралися киянами не для політичних інтриг, а для праці на благо киян та міста, та нарешті провести довгоочікуване засідання Київради.
Також дякую всім причетним, без вас в мене б нічого не вийшло!
Слава Україні!”

– подякувала за співпрацю та допомогу Юлія Цепун

Нагадаємо, більше пів року проводження сесій у КМДА саботувались деякими депутатами,  яких пов`язують з новою політичною силою, що прийшла до влади та намагається звільнити мера Віталія Кличко. Обурені мешканці столиці неодноразово звертались до своїх обранців, які саботують роботу КМДА, з вимогою залишити політичні інтриги та займатись проблемами міста, а мер Віталій Кличко нагадував про відповідальність депутатів перед виборцями.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/10/Revolyutsiya-Gidnosti-pilgy-KMDA-Vitalij-Klychko.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/10/Revolyutsiya-Gidnosti-pilgy-KMDA-Vitalij-Klychko-150x150.jpgadminВладаКиївСуспільствоВиталий Кличко,Віталій Кличко,Євромайдан,КМДА,Майдан,мер,Небесна Сотня,Пільги,Революція Гідності,Юлия Цепун,Юлія Цепун24.10.2019 відбулась сесія Київської міської адміністрації  на якій депутати КМДА підтримали внесення змін щодо додання додаткових пільг та гарантій сім‘ям киян - Героїв Небесної Сотні та киянам - постраждалим учасникам Революції Гідності. Одна з розробників проекту, волонтер та громадський діяч, дружина Героя Небесної Сотні Юлія Цепун повідомила про це на...| Київської області та України | Kiev Time