Site icon Новини Києва

У КМДА погодили пільги та гарантії сім‘ям Героїв Небесної Сотні та постраждалим Майданівцям

Революція Гідності пільги КМДА Віталій Кличко

Революція Гідності пільги КМДА Віталій Кличко

24.10.2019 відбулась сесія Київської міської адміністрації  на якій депутати КМДА підтримали внесення змін щодо додання додаткових пільг та гарантій сім‘ям киян – Героїв Небесної Сотні та киянам – постраждалим учасникам Революції Гідності.

Одна з розробників проекту, волонтер та громадський діяч, дружина Героя Небесної Сотні Юлія Цепун повідомила про це на своїй сторінці у соціальній мережі facebook:

“Сьогодні нарешті відбулась сесія КМДА, більш того, її можна вважати історичною. Сьогодні на сесії КМДА було внесено у порядок денний до розгляду проект, який ми розробили та подали більше ніж пів року тому.
Проект стосується внесення змін щодо додання додаткових пільг та гарантій сім‘ям киян – Героїв Небесної Сотні та киянам – постраждалим учасникам Революції Гідності.
Також, було вирішено питання щодо приєднання чотирьох родин Героїв Небесної Сотні до родин загиблих міста Києва.”

Як стало відомо журналістам Kievtime з відкритих джерел Київської міської державної адміністрації, за постанову проголосували біля 70% місцевих обранців.

“Під час сесії проект було винесено на голосування та депутати КМДА підтримали внесення змін щодо додання додаткових пільг та гарантій сім‘ям киян – Героїв Небесної Сотні та киянам – постраждалим учасникам Революції Гідності.
Від щирого серця дякую за співпрацю та допомогу Володимир Бондаренко, без тебе такого б результату не було!
Дякую нашому меру Віталію Кличко за те, що Вам вдалося переконати депутатів КМДА, що вони обиралися киянами не для політичних інтриг, а для праці на благо киян та міста, та нарешті провести довгоочікуване засідання Київради.
Також дякую всім причетним, без вас в мене б нічого не вийшло!
Слава Україні!”

– подякувала за співпрацю та допомогу Юлія Цепун

Нагадаємо, більше пів року проводження сесій у КМДА саботувались деякими депутатами,  яких пов`язують з новою політичною силою, що прийшла до влади та намагається звільнити мера Віталія Кличко. Обурені мешканці столиці неодноразово звертались до своїх обранців, які саботують роботу КМДА, з вимогою залишити політичні інтриги та займатись проблемами міста, а мер Віталій Кличко нагадував про відповідальність депутатів перед виборцями.Exit mobile version