Синоптики попередили гостей і жителів Києва про значне погіршення погодних умов в середу, 7 жовтня.

Про це повідомили в прес-службі Київської міської адміністрації.Завтра в місті буде оголошено перший, жовтий, рівень небезпеки через прогнози про сильний дощ. У зв’язку з цим на вулицях міста чергуватимуть 72 одиниці спеціальної техніки. Її завданням буде ліквідація наслідків негоди.

Крім цього співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій звернулися до людей з проханням оминати великі дерева. Також не варто паркувати поруч з ними свої автомобілі, так як гілки можуть становити велику небезпеку.

“Якщо під час сильного дощу ви перебуваєте за кермом автомобіля – перш за все необхідно знизити швидкість. Їзда на малій швидкості дозволить швидше загальмувати при виникненні аварійної ситуації, допоможе легше подолати калюжі і не втратити управління”, – додали в КМДА.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/10/SHtormove-poperedzhennya.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/10/SHtormove-poperedzhennya-150x150.jpgKievTime-HistoryСуспільствоКМДА,УкраїнаСиноптики попередили гостей і жителів Києва про значне погіршення погодних умов в середу, 7 жовтня. Про це повідомили в прес-службі Київської міської адміністрації.Завтра в місті буде оголошено перший, жовтий, рівень небезпеки через прогнози про сильний дощ. У зв'язку з цим на вулицях міста чергуватимуть 72 одиниці спеціальної техніки. Її...| Київської області та України | Kiev Time