Сб. Лип 20th, 2024

У Києві проводять акцію “За сімейні цінності”

У Києві близько тисячі людей зібрались вранці 4 квітня на вулиці Грушевського на акцію “За сімейні цінності”.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Люди вишикувались на тротуарах по вулиці Грушевського – від будівлі Кабінету міністрів до Верховної Ради. У руках вони тримають плакати з гаслами на зразок “Ми протестуємо через зняття з сайту Президента петиції, яка захищає сім’ю. Її підписало 22800 громадян!”, “Гендерна ідеологія калічить дітей”, “Ініціаторів антисімейних цінностей – до відповідальності!”, “Школа не місце для сексуальних експериментів”.

“Ми зібралися на мирний марш протесту проти пропаганди гомосексуалізму та гендерної політики. Була подана петиція до Адміністрації Президента проти внесення змін до законодавства України, за якими в дошкільних навчальних закладах і школах пропагуватимуться гомосексуалізм і гендерна політика, що суперечить традиційним українським сімейним цінностям”, – заявила у коментарі кореспонденту Укрінформ одна з учасниць маршу Вікторія Бондарева.

Акція на захист сімейних цінностей носить попереджувальний характер і триватиме близько двох годин. Учасники збираються йти ходою до Адміністрації Президента.

Ситуація наразі спокійна.Related Post