У Києві системою електронного запису до лікаря вже можуть скористатися мешканці 8 з 10 районів міста – наразі не підключеними до системи залишаються Голосіївський та Дніпровський райони.

За повідомленням прес-служби Київської міської державної адміністрації, до системи електронного запису до лікаря на сьогоднішній день підключено 8 районів столиці, 28 центрів первинної медико-санітарної допомоги, 216 амбулаторій, 13 консультативно-діагностичних центрів і поліклініки чотирьох дитячих клінічних лікарень. Таким чином, знайти знайти на сайті свого дільничного лікаря і записатися до нього на прийом на конкретний час через Інтернет або через call-центр наразі можуть 156 тисяч пацієнтів.

Так само записатися можна і до профільного лікаря. На порталі пацієнта кияни зможуть переглядати свої візити до лікаря і результати прийомів (консультаційні листи). Також передбачена можливість «прив’язати» медичну карту дитини до медкарт батьків.

За даними КМДА, цією системою щодня вже користується понад 4 тисячі киян, надалі планується підключення до системи електронного запису Дніпровського та Голосіївського районів.

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/maxresdefault.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/maxresdefault-150x150.jpgYuliyaГолосіївський районДніпровський районЗдоров'яКиївСуспільствоКМДА,система електронного запису до лікаряУ Києві системою електронного запису до лікаря вже можуть скористатися мешканці 8 з 10 районів міста – наразі не підключеними до системи залишаються Голосіївський та Дніпровський райони. За повідомленням прес-служби Київської міської державної адміністрації, до системи електронного запису до лікаря на сьогоднішній день підключено 8 районів столиці, 28 центрів первинної...| Київської області та України | Kiev Time