У Львівському коледжі декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша спалахнув кір. Наразі захворіли шестеро учнів і викладачів.

Про це повідомив заступник директора “Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України” Олег Когут, передає Укрінформ.

Чотирьох осіб вже госпіталізували до обласної лікарні, ще двоє від стаціонарного лікування відмовились. Як зазначається, пацієнти у стані середньої важкості.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Bez-nazvanyya-707x400-3.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Bez-nazvanyya-707x400-3-150x150.jpegКиївTimeЗдоров'яСуспільствокір,коледж,Львів,новий спалахУ Львівському коледжі декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша спалахнув кір. Наразі захворіли шестеро учнів і викладачів. Про це повідомив заступник директора 'Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України' Олег Когут, передає Укрінформ. Чотирьох осіб вже госпіталізували до обласної лікарні, ще двоє від стаціонарного лікування відмовились. Як зазначається, пацієнти у стані середньої...| Київської області та України | Kiev Time