За повідомленням ЛКП «Львівелектротранс», близько 20.45 год на вул. Зеленій, 95 впала опора, що тримає тролейбусну мережу. Внаслідок падіння опори загинув чоловік, який у той час проїжджав повз на автомобілі.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

На місце події виїхала поліція, а також служба безпеки руху, служба енергогосподарства та керівництво ЛКП «Львівелектротранс». Причини та обставини падіння опори з’ясовують.

Внаслідок події до кінця доби не курсуватиме тролейбусний маршрут № 24.

Нагадаємо, подібна історія, правда без жертв, нещодавно трапилась у самому центрі міста – на пр. Свободи. Тоді металева опора тролейбусної лінії також впала на автомобіль. Журналісти ІА ZIK провели спеціальне розслідування цього випадку. Тоді вдалося з’ясувати, що нова контактна мережа тролейбусної лінії у 2014 році була змонтована на старі стовпи, яким тоді вже було майже 60 років. І на них у ЛМР було видано гарантію на безпечну експлуатацію! Лише після чисельних запитів, були встановлені нові опори, а старі – демонтовано.

“ZIK”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/U-Lvovi-v-naslidok-padinnya-opory-trolejbusnoyi-liniyi-zagynuv-cholovik.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/U-Lvovi-v-naslidok-padinnya-opory-trolejbusnoyi-liniyi-zagynuv-cholovik-150x150.jpgKievTimeПодіїСуспільствольвов,опора тролейбусної лінії,падіння,смертьЗа повідомленням ЛКП «Львівелектротранс», близько 20.45 год на вул. Зеленій, 95 впала опора, що тримає тролейбусну мережу. Внаслідок падіння опори загинув чоловік, який у той час проїжджав повз на автомобілі. Про це повідомляє прес-служба ЛМР. На місце події виїхала поліція, а також служба безпеки руху, служба енергогосподарства та керівництво ЛКП «Львівелектротранс»....| Київської області та України | Kiev Time