11.03.2023 р. команда волонтерів військового інноваційно-реабілітаційного центру “Base 4.5.0.”  прибула до Вільнюсу, щоб взяти участь в урочистих заходах з нагоди 33-ї річниці відновлення Незалежності Республіки Литва.

Урочисті заходи проходили у Сеймі Литовської Республіки, де волонтери ІРЦ “Base 4.5.0.” привітали Литву зі святом та подякували за підтримку та солідарність з Україною у війні з російським агресором.
11.03.2023. Lietuvos Respublikos Seimas, Vilnius, Lithuania. Виступ Спікера Сейму Литви Вікторії Чміліте-Нільсен з нагоди 33-ї річниці відновлення Незалежності Республіки Литва
Юлія Цепун, Ярослав Бондаренко, Ірина Федосенко. Команда “Base 4.5.0.” у Lietuvos Respublikos Seimas

На урочистих заходах з нагоди 33-ї річниці відновлення Незалежності Республіки Литва був присутній Президент Литовськой Республіки Гітанас Науседа та Перший голова Парламенту незалежної Литви після відокремлення її від СРСР, литовський політик, державний і громадський діяч Вітаутас Ландсбергіс.

Вітаутас Ландсбергіс та команда “Base 4.5.0.” Ярослав Бондаренко, Юлія Цепун, Ірина Федосенко

Вітаутас Ландсбергіс та команда “Base 4.5.0.” Ярослав Бондаренко, Юлія Цепун, Ірина Федосенко

11.03.2023. Lietuvos Respublikos Seimas
11.03.2023. Команда “Base 4.5.0.” у Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimas, Vilnius – річниця відновлення Незалежності

Мали велику Честь від імені Українців привітати Сейм Литовської Республіки з 33–ю річницею відновлення Незалежності!
Литва – маленька країна, що має велике серце та необ’ємну любов до України.
Ми мали нагоду особисто подякувати вам, нашим друзям і стратегічним партнерам, за підтримку та солідарність з Україною у війні проти російських окупантів.
Мали за честь у Сеймі Литовської Республіки розгорнути прапор братерства Україна – Литва та пишаємось, що цей прапор назавжди залишиться у Сеймі, як символ дружби та братерства наших Країн.
Дякуємо, що вперше в своїй історії, а саме в Сеймі Литовської Республіки замайорів прапор першого в Україні військового інноваційно-реабілітаційного центру “Base 4.5.0”.
Шановні Парламентарі, ваш теплий прийом, слова підтримки, небайдужість до потреб України надихають та додають сил!
Для нас, Волонтерів та Захисників України, це величезна підтримка, яка допоможе нам швидше розширити та побудувати у столиці України необхідну інклюзивну зону для реабілітації ветеранів війни, військовослужбовців та їхніх родин і родин загиблих Героїв.
Слава Литві! Слава Україні! Разом до Перемоги!

З повагою,
команда “Base 4.5.0”

Команда “Base 4.5.0.” Юлія Цепун, Ярослав Бондаренко, Ірина Федосенко
Запрошення волонтерів “Base 4.5.0.” у Lietuvos Respublikos Seimas від Спікера Сейму Литви Вікторії Чміліте-Нільсен


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/03/Lietuvos-Respublikos-Seimas-Vilnius-richnytsia-vidnovlennia-Nezalezhnosti-768x512-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/03/Lietuvos-Respublikos-Seimas-Vilnius-richnytsia-vidnovlennia-Nezalezhnosti-768x512-1-150x150.jpgОлег ОлегПолітикаСуспільствоBase 4.5.0.,Lietuvos Respublikos Seimas,Vilnius,База 4.5.0.,Вікторія Чміліте-Нільсен,Вітаутас Ландсбергіс,Гітанас Науседа,Ірина Федосенко,Литва,Сейм Литви,Юлія Цепун,Ярослав Бондаренко11.03.2023 р. команда волонтерів військового інноваційно-реабілітаційного центру “Base 4.5.0.”  прибула до Вільнюсу, щоб взяти участь в урочистих заходах з нагоди 33-ї річниці відновлення Незалежності Республіки Литва. Урочисті заходи проходили у Сеймі Литовської Республіки, де волонтери ІРЦ “Base 4.5.0.” привітали Литву зі святом та подякували за підтримку та солідарність з Україною...| Київської області та України | Kiev Time