У Житомирі під час масових заходів до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні виникла сутичка через прапор з написом «На Москву!».

Зазначається, що сутичка виникла під час ходи від майдану Перемоги до Монументу Слави.

Громадські активісти принесли на урочистості блакитний прапор з написом «На Москву!», який намагалися встановити на танк – пам’ятник на честь 20-річчя перемоги над фашизмом у Другій світовій війні. Однак зробити це їм завадили правоохоронці. Після цього активісти з прапором приєдналися до урочистої ходи до Монументу Слави.

Згодом невідомий намагався вирвати прапор з рук активіста. Виникла штовханина і сутичка між ним та активістами. Після втручання правоохоронців вона припинилася. Учасники ходи успішно пройшли до Монументу Слави.

“ZIK”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-ZHytomyri-pid-chas-masovyh-zahodiv-do-Dnya-peremogy-vynykla-sutychka-cherez-prapor.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-ZHytomyri-pid-chas-masovyh-zahodiv-do-Dnya-peremogy-vynykla-sutychka-cherez-prapor-150x150.jpgKievTimeПодіїСуспільствоЖитомир,прапор,сутичкиУ Житомирі під час масових заходів до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні виникла сутичка через прапор з написом «На Москву!». Зазначається, що сутичка виникла під час ходи від майдану Перемоги до Монументу Слави. Громадські активісти принесли на урочистості блакитний прапор з написом «На Москву!», який намагалися встановити на...| Київської області та України | Kiev Time