У світі існує багато таких проектів. В яких талановиті дизайнери та архітектори з морських контейнерів проектують дизайнові будівлі. Досить багато чого було збудовано, від магазинів та офісів, до житлових будинків та отелів. До нас в Україну, хоч із запізнення, але все ж таки дійшов цей світовий тренд. У Києві відкрито перший, без перебільшень можна сказати – шедевр. Збудовано повністю з вантажних контейнерів – UNIT Cafe.

Молодіжна група дизайнерів «TSEH» , саме вони стали архітекторами споруди UNIT Cafe.

Будівля виглядає модерною, навіть елегантною. Потрапивши у будівлю, ви забудете про те, що вона збудована з вантажних контейнерів, в яких морем перевозився не один вантаж.

Талановиті українські архітектори, з 14 металічних контейнерів створили затишну та модерну споруду, новина про їх проект вже рознеслась у світі. Загальна площа будівлі 275 метрів квадратних, в середині розташоване затишне кафе з фонтаном.

Затишний інтер’єр, великі вікна, цікаві ергономічні рішення та поєднання різних стилів, і все це в одному місці, в одній будівля, створено молодими та талановитими людьми.


Українські архітектори збудували у Києві першу будівлю з контейнерів

 

Джерело: Project UNIT Cafe by TSEH Architectural Group

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/Budivlya-z-kontejneriv.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/Budivlya-z-kontejneriv-150x150.jpgКиївЗроблено в УкраїніПодіїСуспільствоProject UNIT Cafe by TSEH Architectural Group,TSEH,UNIT Cafe,будівля з контейнерів,Київ,модерн,морські контейнери,сучасна архітектураУ світі існує багато таких проектів. В яких талановиті дизайнери та архітектори з морських контейнерів проектують дизайнові будівлі. Досить багато чого було збудовано, від магазинів та офісів, до житлових будинків та отелів. До нас в Україну, хоч із запізнення, але все ж таки дійшов цей світовий тренд. У Києві...| Київської області та України | Kiev Time