Ср. Тра 22nd, 2024

Укрпошта знизить тарифи на відправку посилок у Польщу на 75%

Генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський повідомив, що тарифи на відправку посилок до Польщі через EMS-сервіс акціонерного товариства з 2023 року будуть знижені на 75%.

“Щойно підписав наказ, щоб з 1 січня тарифи на відправку посилок в Польщу через EMS-сервіс “Укрпошти” були знижені на 75%. Посилка до 1 кг буде коштувати десь 6 дол. / ≈ 240 гривень. Відправити можна буде до майже будь-якого відділення Пошти Польської. Терміни доставки 7-14 днів”, – зазначив він.

Також, за його словами, нові тарифи будуть доступні і для українських підприємців, що дозволить розширити горизонти для продажу української продукції.

“Але наказ – верхівка айсбергу. Цьому передувала кропітка робота, яка почалась з нашої ініціативи та була підтримана президентом України під час його чисельних перемовин з президентом Польщі. А зараз – уже реалізована завдяки спільній роботі нашої найкращої міжнародної команди у співпраці з Поштою Польщі. Дякую колегам, що пішли на зустріч і зробили пересилання посилок доступнішим для наших громадян”, – сказав очільник Укрпошти.Related Post