Жахлива ситуація склалася у одніому з столичних навчальних закладів – у СЗШ №29 Оболонського району м. Києва, де обурені батьки вимагають звільнення директора школи Гурської Олени Василівни.

Батьківський комітет звернувся до Міністра освіти і науки України, директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської Ради, начальника управління освіти Оболонського району м.Києва зі скаргою на директора школи Гурську Олену Василівну.

Обурені батькі повідомили Kievtime, що бувшого директора школи закінчувався контракт і він вчасно не подав нові документи, і у школі був призначений нова директор, яка повинна була пропрацювати рік з випробувальним терміном. Перший рік пройшов дуже добре, роботою нового директора були задоволені батькі, вчителі, Оболонська адміністрація та департамент освіти.

“Перший рік – випробувальний термін роботи Олени Василівни пройшов дуже добре, проблеми розпочалися, коли їй підписали контракт на три роки” – розповідає мати учениці навчального закладу, – “з моменту підписання контракту зі школи було звільнено 15 вчителів, 3 заступники, 1 соціальний педагог та 17 робітників техперсоналу, діти замість навчання на уроках бачать сльози вчителів, успішність дуже впала”.

Також, батьківський комітет повідомив, що Гурська Олена Василівна, мешканка м. Біла Церква працювала на посаді директора СЗШ №20 у м. Біла Церква, де вона не впоралась зі своїми обов’язками і звільнилась із-за конфлікту з педагогічним колективом даної школи.

Батьківський комітет склав скаргу та подав її до відповідних органів, від яких очикує реагування та зміни ситуації на краще:

Міністру освіти і науки України
Гриневич Лілії Михайлівні

Директору Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської Ради
Фіданян Олені Григорівні

Начальнику управління освіти Оболонського району м.Києва
Вахнюк Наталії Миколаївні

батьківського комітету школи І-ІІІ ступенів №29 Оболонського району м.Києва

Скарга

Шановні очільники у галузі освіти і науки України!

Звертається до Вас батьківський комітет СЗШ №29 м. Києва від імені батьків, чиї діти здобувають освіту та виховання у даній школі.

У 2017 році наша школа святкуватиме 40-річчя з дня заснування. Але на превеликий жаль цю значну подію затьмарює  загальна атмосфера руйнування нашої школи безпосередньо її директором. Атмосфера негараздів, непорозумінь та пліток,  що панують в стінах нашої школи змушують небайдужих батьків втрутитись та припинити цей безлад.

Пані Гурська Олена Василівна  на посаді директора ЗСШ №29 м.Києва працює з серпня 2015року. За даний період часу з різних причин зі школи було звільнено 15 вчителів, 3 заступники, 1 соціальний педагог та 17 техперсоналу. За даний період часу педагогічний колектив школи став розрізнений, роздратований, заляканий та навіть байдужий. Певна частина колективу радикально налаштована на зміну керівництва. Їм байдуже хто новий прийде на посаду директора, бо вважають що гірше не буде. Інша частина вважає доцільним без особливого бажання приходити на улюблену роботу за принципом «хоч би нас не чіпали, втомилися». Існує дефіцит вчителів. Два завучі перевантажені. Вони виконують свої обов’язки, обов’язки третього завуча, якого не має та обов’язки директора.

За цей період часу рівень знань учнів катастрофічно впав. Рейтинг шкіл по ЗНО 2015  українська мова та література – СЗШ № 29 – 155 місце. Рейтинг шкіл по ЗНО 2016 українська мова та література  – СЗШ № 29 – 252  місце. Діти все відчувають і бачать. Батьки змушені переводити своїх дітей до інших шкіл району, оскільки  бажають  кращих умов навчання та більшого рівня набуття знань. Діти приходять додому і розповідають не про цікавинки в школі, а про те, що один вчитель побився з іншим, бо журнал замін не заповнювався, і вони недоотримали заробітної платні. Розповідають не про досягнення, а про те, що вчителька плакала на уроці. Плітки та перемовини про події, що відбуваються в нашій школі виходять за межі здорового глузду та примушують батьків задуматися чи потрібна їм ця школа. Наприклад, до вступу в перший клас на навчальний рік 2016-2017 було подано 151 заяву, а зараховано  на навчання 116.

Випускники 2016року не виявили бажання бачити директора на своєму святі з нагоди закінчення школи, а вчитель, що випустила клас звільнилася, оскільки не бажала працювати в такій напруженій атмосфері.

Гурська Олена Василівна також не впоралась із виконанням своїх обов’язків директора СЗШ №20 м. Біла Церква та змушена була звільнитись з попереднього місця роботи  із-за конфлікту з педагогічним колективом даної школи.

Зважаючи на вищевказане звертаємось до Вас з великим проханням усунути від виконання обов’язків  директора школи Гурську Олену Василівну із подальшою забороною займати адміністративні посади у будь-яких школах України. Вважаємо, що дана  особа не відповідає нормам моралі та не має права  нищити школи одна за одною.

Покладаємо великі надії на те, що ми будемо почуті, що наша школа відновить плідну працю в дружньому професійному колективі та буде процвітати, а діти наші здобудуть найкращу освіту та належне виховання.

Кількість звільнених вчителів та персоналу школи дійсно ставить багато питань. Сподіваємось, що департамент освіти проведе розслідування, а батьки з полегшенням відправлять своїх діток на навчання вже у вересні.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Olena-Gurska-direktor-shkoli-m.-Kiyiv-Obolonskij-rajon.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Olena-Gurska-direktor-shkoli-m.-Kiyiv-Obolonskij-rajon-150x150.jpgadminПодіїСуспільствобатьківський комітет,Гурська Олена Василівна,Департамент освіти і науки молоді та спорту Київської міської Ради Фіданян Олена Григорівна,Міністр освіти і науки України Гриневич Лілія Михайлівна,навчання,Начальник управління освіти Оболонського району м.Києва Вахнюк Наталія Миколаївна,Рейтинг шкіл по ЗНО,СЗШ № 29,школа №29 Оболонського району м. КиєваЖахлива ситуація склалася у одніому з столичних навчальних закладів - у СЗШ №29 Оболонського району м. Києва, де обурені батьки вимагають звільнення директора школи Гурської Олени Василівни. Батьківський комітет звернувся до Міністра освіти і науки України, директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської Ради, начальника управління освіти Оболонського району м.Києва зі скаргою на директора школи...| Київської області та України | Kiev Time