З 1 по 12 лютого планується проведення випробувань теплових мереж.

ТОВ “Євро-Реконструкція” повідомляє, що у період з 01 лютого по 12 лютого 2018 року в Дарницькому та Дніпровському районах Києва планується проведення випробувань теплових мереж на щільність.

Роботи здійснюватимуться з метою виявлення витоків теплоносія шляхом застосування органічного барвника – флуоресцеїну. Барвник не є токсичною речовиною і не шкідливий для організму.

Проведення випробувань теплових мереж на щільність методом введення харчового барвника (флуоресцеїну) – це один зі способів діагностики систем теплопостачання.

На підприємстві попереджують, що в результаті проведення випробувань у квартирах споживачів зони теплового постачання ТОВ “Євро-Реконструкція” в Дарницькому та Дніпровському районах може спостерігатися в кранах вода жовто-зеленого кольору.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/Water2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/Water2-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоТОВ "Євро-Реконструкція"З 1 по 12 лютого планується проведення випробувань теплових мереж. ТОВ 'Євро-Реконструкція' повідомляє, що у період з 01 лютого по 12 лютого 2018 року в Дарницькому та Дніпровському районах Києва планується проведення випробувань теплових мереж на щільність. Роботи здійснюватимуться з метою виявлення витоків теплоносія шляхом застосування органічного барвника – флуоресцеїну. Барвник...| Київської області та України | Kiev Time