Як повідомляють у Київській міській державній адміністрації, рух автівок заборонять на ділянці від перетину з вулицею Покровською до перетину з вулицею Григорія Сковороди.

Окрім того, з 17.00 до 22.00 змінить свій маршрут низка автобусів. Зокрема, автобуси маршруту №62 ходитимуть у зазначений проміжок часу від Ботанічного саду до Володимирського спуску за чинним маршрутом, далі – вул. Набережно-Хрещатицька – вул. Спаська – вул. Волоська – вул. Сковороди – вул. Межигірська – вул. Спаська – вул. Набережно-Хрещатицька – Боричів тік – Володимирський узвіз, далі за чинним маршрутом.

Автобуси маршруту №114 (R) в напрямку Центрального залізничного вокзалу слідуватимуть від вул. Милославська до вул. Набережно-Хрещатицька за чинним маршрутом, далі – Боричів тік – Володимирський узвіз (без заїзду на Контрактову площу), далі за чинним маршрутом.

Автобуси маршруту №115 ходитимуть за маршрутом від залізничного вокзалу “Дарниця” до вул. Сковороди за чинним маршрутом, далі – вул. Межигірська – вул. Спаська – вул. Набережно-Хрещатицька, далі за чинним маршрутом.

Джерело: tsn.uahttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Kontraktova-ploshha-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Kontraktova-ploshha-1-150x150.jpgКиївСуспільстводвижение,закрито,Контрактова Площа,рух автівокЯк повідомляють у Київській міській державній адміністрації, рух автівок заборонять на ділянці від перетину з вулицею Покровською до перетину з вулицею Григорія Сковороди. Окрім того, з 17.00 до 22.00 змінить свій маршрут низка автобусів. Зокрема, автобуси маршруту №62 ходитимуть у зазначений проміжок часу від Ботанічного саду до Володимирського спуску за...| Київської області та України | Kiev Time