Паспортні центри Державної міграційної служби відновили роботу після вчорашніх технічних проблем. Про це повідомляється на сайті ДП “Документ”.

Державне підприємство “Документ” до ранку п’ятниці в повному обсязі відновило свою роботу. У СБУ наголошують, що слідчі дії не могли привести до блокування видачі біометричних паспортів. Про це розповів агентству “Інтерфакс-Україна” прес-секретар ДП “Документ” Володимир Поліщук.

“Усю ніч технічні працівники підприємства “Документ” і телекомунікаційної компанії, які мають відповідну ліцензію та надають захищені канали зв’язку центру обслуговування громадян… працювали над відновленням і установкою нового обладнання, маршрутизаторів для того, щоб вже сьогодні з ранку паспортні сервіси розпочали роботу і люди, які бажають оформити документ або отримати вже готовий закордонний паспорт, змогли це зробити”, – наголосив Поліщук.
За словами прес-секретаря, в рамках кримінального провадження СБУ вилучила деяке обладнання комунікаційної компанії, яка забезпечує спецзв’язок.

Державна міграційна служба (ДМС) України повідомляла, що така ситуація склалася в результаті слідчих дій співробітників СБУ в одного з операторів зв’язку”. ДМС звернулася з листами до СБУ, Держспецзв’язку та держпідприємство “Українські спеціальні системи (ДП УСС) щодо максимально швидкого відновлення роботи каналів зв’язку та відновлення можливості оформлення і видачі документів.

У свою чергу речниця СБУ Олена Гітлянська зазначила, що дії співробітників спецслужби “не могли призвести до блокування видачі біометричних паспортів”.

Таким чином можна впевнено розраховувати, що закордонні паспорти отримають всі бажаючи найближчим часом.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/101131-1024x772.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/101131-150x150.jpgadminСуспільствобіометричний паспорт,КиївПаспортні центри Державної міграційної служби відновили роботу після вчорашніх технічних проблем. Про це повідомляється на сайті ДП 'Документ'. Державне підприємство 'Документ' до ранку п'ятниці в повному обсязі відновило свою роботу. У СБУ наголошують, що слідчі дії не могли привести до блокування видачі біометричних паспортів. Про це розповів агентству 'Інтерфакс-Україна' прес-секретар ДП 'Документ'...| Київської області та України | Kiev Time