Гра з підкиданням вгору закінчилася для малюка черепно-мозковою травмою.

Терміново викликані в Святошинський район Києва медики “швидкої” із важкими травмами госпіталізували однорічного хлопчика – виявляється, перед тим батько дитини невдало погрався із сином, підкидаючи його вгору. В результаті, чоловік не впіймав малюка, і той впав із майже двометрової висоти. Про це в Facebook повідомляє спільнота “Київ оперативний”.

Внаслідок падіння дитина отримала закриту черепно-мозкові травму, забій обличчя та параорбітальну гематому.

“Шановні батьки, будь ласка, будьте уважні та обережні, не наражайте своїх дітей на небезпеку!”, – закликають у спільноті.

Нагадаємо, раніше в Києві загинув підліток – він впав, намагаючись перестрибнути паркан, та отримав несумісні з життям травми.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/454.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/454-150x150.jpgYuliyaКиївСвятошинський районСуспільствобатько впустив дитинуГра з підкиданням вгору закінчилася для малюка черепно-мозковою травмою. Терміново викликані в Святошинський район Києва медики 'швидкої' із важкими травмами госпіталізували однорічного хлопчика - виявляється, перед тим батько дитини невдало погрався із сином, підкидаючи його вгору. В результаті, чоловік не впіймав малюка, і той впав із майже двометрової висоти. Про...| Київської області та України | Kiev Time