У Києві відновили та відкрили одразу три сквери – так, благоустрій торкнувся скверів на вулицях Малишко (Дніпровський район), Вербицького (Дарницький район) і на проспекті Лобановського (Солом’янський район), повідомили у КО “Київзеленбуд”.

сквер по вулиці Малишка

Зокрема, оновлення скверу по вулиці Малишка тривало 2,5 місяці. Тут встановили 20 нових лавок та урн для сміття, виклали доріжки тротуарною плиткою та висадили 32 дерева і 45 кущів

В сквері по вулиці Вербицького проклали 600 кв. м нових доріжек, вымощенных плиткой, встановили 8 новых лавок та сміттєвих урн, висадили 25 дерев и 300 кущів, облаштували велику квіткову клумбу.

А в сквері на проспекті Лобановского з’явилась жива огорожа з декоративного чагарнику, було висаджено клени, барбарис, бузок та гірську сосну.

сквер на проспекті ЛобановськогоНагадаємо, раніше в КМДА повідомили, що в поточному році було оновлено та приведено до ладу 39 парків та скверів Києва, ще в 48 зелених зонах оновлювальні роботи знаходяться на завершальній стадії.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/797640_main.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/797640_main-150x150.jpgYuliyaДарницький районДніпровський районКиївСолом`янський районСуспільствоКО "Київзеленбуд"У Києві відновили та відкрили одразу три сквери - так, благоустрій торкнувся скверів на вулицях Малишко (Дніпровський район), Вербицького (Дарницький район) і на проспекті Лобановського (Солом'янський район), повідомили у КО 'Київзеленбуд'. Зокрема, оновлення скверу по вулиці Малишка тривало 2,5 місяці. Тут встановили 20 нових лавок та урн для сміття, виклали...| Київської області та України | Kiev Time