Учні, які системно використовували BeSmart для навчання, отримали на ЗНО на 20-25 балів більше середнього рівня.

Безкоштовна освітня онлайн-платформа для підготовки до ЗНО BeSmart, раніше впроваджена в Одеській області відтепер доступна для абітурієнтів всієї країни. Про це на презентації онлайн-платформи в Києві повідомив глава Одеської обласної держадміністрації Максим Степанов, за підтримки якого реалізується проект.

“Онлайн-платформа BeSmart була запущена в Одеській області в минулому році, і учні, які системно використовували її для навчання, отримали на ЗНО на 20-25 балів більше середнього рівня. Дуже важливо, що BeSmart вирішує проблему рівного доступу до здобуття освіти, в тому числі, у віддалених населених пунктах. Крім того, онлайн-платформа надасть можливість підготовки до вступу в українські вузи дітям на окупованих територіях. Окремо хочу відзначити, що платформа BeSmart є безкоштовною, і завжди залишатиметься безкоштовною”, – зазначив Степанов.

За словами міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, над створенням курсів для платформи BeSmart працювали кращі викладачі країни, тож відтепер школярі отримали доступ до курсів найвищого рівня.

BeSmart – єдина в Україні лінійка онлайн-курсів, на якій розміщено понад 20 тисяч тестів і 2 тисячі уроків. Онлайн-платформа була запущена в Одеській області в 2017 році. По кожному з предметів ЗНО Одеська область піднялася в рейтингу областей на 5-7 позицій, а з англійської мови – з 16 на 1 місце. Раніше Міністерство освіти і науки повідомило, що реєстрація на ЗНО-2018 відбудеться 6 лютого 2018 року.