Дівчинка отруїлася сумішшю кон’яку та пива.

В Дарницькому районі Києва стався кричущий випадок – там напередодні, 4 січня, отруїлася алкоголем дівчинка-школярка. Велика кількість випитого з друзями алкоголю довела семикласницю до лікарні, повідомляє в Facebook спільнота “Київ Оперативний”.

“За інформацією від лікарів, дівчинка, учениця 7-го класу, під час канікул зустрілася з друзями. Прості, дитячі забави їх не цікавили і вони вирішили вживати алкоголь. Після того, як дівчина випила 250 грамів коньяку та 0,5 пива – опинилася в токсикології ОХМАТДИТ-у”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше в Києві випадкові знайомі опоїли та пограбували киянина.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/1461906466_pyanaya_devochka.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/1461906466_pyanaya_devochka-150x150.jpegYuliyaКиївСуспільствоалкогольДівчинка отруїлася сумішшю кон'яку та пива. В Дарницькому районі Києва стався кричущий випадок - там напередодні, 4 січня, отруїлася алкоголем дівчинка-школярка. Велика кількість випитого з друзями алкоголю довела семикласницю до лікарні, повідомляє в Facebook спільнота 'Київ Оперативний'. 'За інформацією від лікарів, дівчинка, учениця 7-го класу, під час канікул зустрілася з друзями....| Київської області та України | Kiev Time