Через аварію воду в мережі було перекрито, без гарячої води залишилося близько 200 будинків.

Вранці 8 лютого в Дарницькому районі столиці сталася аварія на тепломережі, унаслідок чого вулицю затопило окропом. Ремонтникам, щоб визначити місце прориву, довелося додати у воду зелений барвник, повідомляє видання “Інформатор”.

Фото: Інформатор
Фото: Інформатор
Фото: Інформатор

Як зазначається, інцидент стався на лівому березі Києва, на вул. Бориспільській.  Для проведення ремонтних робіт комунальникам довелося за допомогою трактора розрити асфальт і пошкодити трамвайну лінію, через що рух трамвая №22  тимчасово зупинено.

Через аварію воду в мережі було перекрито, без гарячої води залишилося близько 200 будинків.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві близько 20 тис. км. підземних комунікацій, і майже 90% з них потребують заміни.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/IMG_4667.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/IMG_4667-150x150.jpgYuliyaДарницький районКиївСуспільствоаварія на тепломережіЧерез аварію воду в мережі було перекрито, без гарячої води залишилося близько 200 будинків. Вранці 8 лютого в Дарницькому районі столиці сталася аварія на тепломережі, унаслідок чого вулицю затопило окропом. Ремонтникам, щоб визначити місце прориву, довелося додати у воду зелений барвник, повідомляє видання 'Інформатор'. Як зазначається, інцидент стався на лівому березі...| Київської області та України | Kiev Time