Київ закупив 12 низькопольних трамвайних вагонів Pesa.

До Києва доставили нову партію низькопольних трамваїв польського виробництва Pesa. Про це вчора, 1 грудня, повідомили у “Київпастрансі”.

“Відповідно до умов тендеру, проведеного у 2017 році, підприємство отримало чергову партію нових трамваїв зі 100% низькою підлогою польського виробництва PESA. Десять вагонів вже пройшли необхідне технічне оформлення, й фахівці КП “Київпастранс” розпочали їх випробування на Борщагівській лінії швидкісного трамвая”, – йдеться у повідомленні.

У “Київпастрансі зазначають, що ще два вагони PESA доставлять в столицю до кінця тижня і незабаром трамваї вийдуть на маршрути.

Нагадамо, раніше повідомлялося, що п’ять міських маршрутів Києва обслуговуватимуть 18 автобусів МАЗ з Білорусі.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/2087004.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/2087004-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоКП "Київпастранс",трамваї PESAКиїв закупив 12 низькопольних трамвайних вагонів Pesa. До Києва доставили нову партію низькопольних трамваїв польського виробництва Pesa. Про це вчора, 1 грудня, повідомили у 'Київпастрансі'. 'Відповідно до умов тендеру, проведеного у 2017 році, підприємство отримало чергову партію нових трамваїв зі 100% низькою підлогою польського виробництва PESA. Десять вагонів вже пройшли необхідне технічне...| Київської області та України | Kiev Time