Один з фонтанів у Маріїнському парку “заграв кольорами”.

Один з фонтанів у Маріїнському парку в столиці до Нового року прикрасили святковою ілюмінацією у вигляді сяючого “дощику” та великих сніжинок. Про це у Facebook повідомила прес-служба КО “Київзеленбуд”.

“Свято наближається! Ось така ілюмінація з’явилася у Маріїнському парку. Фонтан заграв кольорами! Обов’язково завітайте ввечері!”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, святкування Нового Року та Різдва обійдеться столиці у 4,5 млн гривен. Святкові заходи триватимуть в Києві з 16 грудня до 19 січня 2018 року.

Раніше повідомлялося, що в новорічну ніч громадський транспорт в столиці працюватиме на три години довше.

Також у КМДА розповіли, яким буде “піротехнічне шоу” на Софійській площі.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/7N4nbC7F.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/7N4nbC7F-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоголовна новорічна ялинка,КП "Київзеленбуд",новорічний феєрверкОдин з фонтанів у Маріїнському парку 'заграв кольорами'. Один з фонтанів у Маріїнському парку в столиці до Нового року прикрасили святковою ілюмінацією у вигляді сяючого 'дощику' та великих сніжинок. Про це у Facebook повідомила прес-служба КО “Київзеленбуд”. 'Свято наближається! Ось така ілюмінація з'явилася у Маріїнському парку. Фонтан заграв кольорами! Обов'язково завітайте...| Київської області та України | Kiev Time