Глава Нацполіції Сергій Князєв заявив, що “Національні дружини” мають право на існування, але не на мілітаризацію.

В Україні можуть існувати різні громадські організації та формування, проте жодне з них не має права на мілітаризацію. Про це на брифінгу заявив глава Нацполіції Сергій Князєв, коментуючи створення “Національних дружин”, повідомляє видання LIGA.net.

“Якщо ми будемо бачити з боку будь-якого громадського об’єднання порушення законодавства, ми будемо негайно залучати організаторів цих об’єднань до адміністративної або кримінальної відповідальності… Нацполіція – державний озброєний орган, у якого є основне завдання: охорона громадського порядку, захист суспільства в межах тих повноважень, які прописані в закон”, – сказав він.

За словами Князєва, в забезпеченні правопорядку поліції в межах своїх повноважень можуть надавати допомогу Нацгвардія, Держприкордонслужба та армія, а всі інші громадські формування не мають права на мілітаризацію, тому що є чітко визначена норма закону.

“На вулицях українських міст не повинно бути ніяких мілітаристських рухів”, – наголосив Князєв.

Нагадаємо, 28 січня політична партія “Національний корпус” організувала прийняття присяги близько 600 учасникам громадської організації “Національні дружини”, які декларують намір “допомагати правоохоронним органам”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/1517336272-9150-1024x684.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/1517336272-9150-150x150.jpgYuliyaВладаКиївСуспільство"Національний корпус",Національна поліція України,Національні дружини,Сергій КнязєвГлава Нацполіції Сергій Князєв заявив, що 'Національні дружини' мають право на існування, але не на мілітаризацію. В Україні можуть існувати різні громадські організації та формування, проте жодне з них не має права на мілітаризацію. Про це на брифінгу заявив глава Нацполіції Сергій Князєв, коментуючи створення 'Національних дружин', повідомляє видання LIGA.net. 'Якщо...| Київської області та України | Kiev Time