За порядком у столиці стежитиме не лише поліція, а й військовослужбовці Нацгвардії.

В новорічну ніч порядок в Києві підтримуватимуть близько 1500 правоохоронців, серед яких – вибухотехніки та кінологи. Крім того, у главку поліції працюватиме ситуаційний центр, до складу якого входять представники всіх правоохоронних та силових відомств, повідомили в прес-службі столичної поліції.

Найбільше правоохоронців буде у центральний частині міста, біля основних святкових локацій та новорічних ялинок у всіх районах столиці. В поліції Києва закликають жителів та гостей міста бути пильними і обережними, відпочивати відповідально та дотримуватися правил поведінки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в новорічну ніч рух громадського транспорту в Києві буде подовжено на три години.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/PM457image001.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/PM457image001-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоголовна новорічна ялинка,Національна гвардія,новорічне містечко,поліція КиєваЗа порядком у столиці стежитиме не лише поліція, а й військовослужбовці Нацгвардії. В новорічну ніч порядок в Києві підтримуватимуть близько 1500 правоохоронців, серед яких - вибухотехніки та кінологи. Крім того, у главку поліції працюватиме ситуаційний центр, до складу якого входять представники всіх правоохоронних та силових відомств, повідомили в прес-службі столичної...| Київської області та України | Kiev Time