В КМДА обіцяють вчасно інформувати про всі зміни в роботі громадського транспорту.

На свята міський пасажирський транспорт працюватиме безперебійно. Крім того, у новорічну та різдвяну ночі роботу міського пасажирського транспорту – наземного і метрополітену – буде подовжено на три години, а фунікулер взагалі працюватиме протягом усієї новорічної ночі. Про це повідомила прес-служба КМДА.

“У зв’язку з проведенням культурно-мистецьких заходів на новорічні та різдвяні свята, у центральній частині міста в роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування будуть внесені зміни. Зокрема, це стосується маршрутів, що курсують через Софійську площу”, – йдеться у повідомленні.

В КМДА обіцяють інформувати про всі зміни в роботі громадського транспорту на своєму офіційному веб-порталі задля того, щоб кияни та гості міста могли заздалегідь планувати маршрути прогулянок.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в новорічну ніч в Києві традиційно не буде феєрверку.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/324065.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/324065-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоГромадський транспорт,новорічне містечкоВ КМДА обіцяють вчасно інформувати про всі зміни в роботі громадського транспорту. На свята міський пасажирський транспорт працюватиме безперебійно. Крім того, у новорічну та різдвяну ночі роботу міського пасажирського транспорту - наземного і метрополітену - буде подовжено на три години, а фунікулер взагалі працюватиме протягом усієї новорічної ночі. Про це повідомила прес-служба КМДА. 'У...| Київської області та України | Kiev Time