Підземний перехід на Оболоні планують побудувати протягом одного року.

В Оболонському районі Києва заплановано будівництво нового підземного переходу. Його буже побудовано на проспекті Героїв Сталінграда біля будинку №4. Інформація про це з’явлася на сайті електронних публічних закупівель Prozorro.

Розпочати роботи планують у 2018 році. Повідомляється, що переможець тендера має виконати весь обсяг робіт протягом одного року. На будівництво підземного переходу з міського бюджету Києва буде виділено  17 мільйонів 800 тисяч гривень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що жителі Оболонського району Києва просять просять побудувати шумозахисний тунель для окружної дороги, що проходить через Мінський масив.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/DSC03301.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/DSC03301-150x150.jpgYuliyaКиївОболонський районСуспільствоprozorro,підземний перехідПідземний перехід на Оболоні планують побудувати протягом одного року. В Оболонському районі Києва заплановано будівництво нового підземного переходу. Його буже побудовано на проспекті Героїв Сталінграда біля будинку №4. Інформація про це з'явлася на сайті електронних публічних закупівель Prozorro. Розпочати роботи планують у 2018 році. Повідомляється, що переможець тендера має виконати весь обсяг...| Київської області та України | Kiev Time