Площу Червона Пресня в Подільському районі Києва пропонують перейменувати на площу Щекавицьку.

До 23 грудня в Києві триває громадське обговорення проекту рішення Київради про перейменування площі Червона Пресня в Подільському районі Києва на площу Щекавицька. Про це повідомили у Подільській райадміністрації.

Ініціатором перейменування площі стала організація “Старий Поділ”, яка на основі історичних аспектів та археологічних знахідок обґрунтовує саме назву “Щекавицька”.

Взяти участь в голосуванні може кожен киянин – для цього потрібно зайти на офіційний сайт КМДА в рубрику “Е-МІСТО” та обрати підрозділ “Громадське обговорення проектів нормативно-правових актів”, де кожен бажаючий може погодитись з перейменуванням або висловити свої пропозиції.

По закінченню голосування всі пропозиції і зауваження з даного питання будуть передані у Київраду, яка прийме остаточне рішення.

Нагадаємо, активісти Оболонського району виступають за перейменування місцевої дитячої бібліотеки імені Аркадія Гайдара. Вони висловили пропозицію щодо перейменування закладу на честь Героїв Небесної сотні та просять допомоги у голосуванні.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/266984.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/266984-150x150.jpgYuliyaКиївПодільський районСуспільствоплоща Червона Пресня,Подільський район КиєваПлощу Червона Пресня в Подільському районі Києва пропонують перейменувати на площу Щекавицьку. До 23 грудня в Києві триває громадське обговорення проекту рішення Київради про перейменування площі Червона Пресня в Подільському районі Києва на площу Щекавицька. Про це повідомили у Подільській райадміністрації. Ініціатором перейменування площі стала організація 'Старий Поділ', яка на основі...| Київської області та України | Kiev Time