Період посиленого патрулювання тривав з 2 по 12 листопада.

Поліція Києва завершила посилений режим патрулювання, який тривав 10 днів. Про це повідомила начальник відділу комунікації ГУ НП в Києві Оксана Блищик. За ї словами, відпрацювання за анонсованим планом закінчене.

Втім, за словами начальника поліції Андрія Крищенко, заходи, спрямовані на забезпечення контролю безпеки в столиці триватимуть – національна поліція й надалі буде перевіряти підозрілі предмети, автівки і людей. Населення столиці закликають долучитися до цих заходів і повідомляти про випадки та обставини, що викликають підозру.

Так учора, 12 листопада, поліція відпрацьовувала район вокзалу, де перехожі помітили підозрілі предмети.

Нагадаємо, після вчорашнього затримання авто з 6 кілограмами вибухівки, до київських патрульних долучилися дві сотні бійців Національної гвардії, які були направлені на патрулювання метрополітену.

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/171948.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/171948-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоНаціональна гвардія,поліція Києва,посилений режим несення службиПеріод посиленого патрулювання тривав з 2 по 12 листопада. Поліція Києва завершила посилений режим патрулювання, який тривав 10 днів. Про це повідомила начальник відділу комунікації ГУ НП в Києві Оксана Блищик. За ї словами, відпрацювання за анонсованим планом закінчене. Втім, за словами начальника поліції Андрія Крищенко, заходи, спрямовані на забезпечення контролю...| Київської області та України | Kiev Time