Прибутковий будинок 19 століття, що знаходиться в центрі столичного Подолу, має статус об’єкта культурної спадщини, але перебуває в жахливому стані і поступово руйнується.

Так, користувачі соцмережі Facebook нещодавно опублікували фото, на якому видно, як зі стін занедбаної історичної будівлі на вулиці Межигірській, 19/33 просто на тротуар висипається цегла.

“Дуже шкода, що у місті історична будівля у приватній власності невідомих осіб. Півроку тому поліція прогнала будівельників, які руйнували кувалдами стіни і перекриття”, – написала на своїй сторінці в Facebook користувач Світлана Стародуб.

Будівля остаточно занепала ще у 2007 році після сильної пожежі – в будинку прогоріли дах і стеля, вогонь пошкодив багато внутрішніх дерев’яних перекриттів. Зараз в стінах будівлі багато тріщин, але відповідні міські служби свою бездіяльність виправдовують тим, що будинок знаходиться в приватній власності.

Тим не менш, офіційний власник будинку досі залишається неназваним. Споруда також постраждала від дій двох приватних фірм – за цим фактом у 2014 році прокуратурою Києва навіть було порушено кримінальне провадження. Але вже навесні поточного року будівля знову постраждала від дій вандалів – невідомі розбивали вцілілі стіни і перекриття будинку гідромолотами.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/325589.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/325589-150x150.jpgYuliyaІсторіяКиївПодільський районСуспільствоісторична будівля,об'єкт культурної спадщини,ПоділПрибутковий будинок 19 століття, що знаходиться в центрі столичного Подолу, має статус об'єкта культурної спадщини, але перебуває в жахливому стані і поступово руйнується. Так, користувачі соцмережі Facebook нещодавно опублікували фото, на якому видно, як зі стін занедбаної історичної будівлі на вулиці Межигірській, 19/33 просто на тротуар висипається цегла. 'Дуже шкода, що...| Київської області та України | Kiev Time