Українська компанія представила нову модель трамвая, яка адаптована до умов експлуатації з різним станом контактної мережі та рейкових шляхів.

Компанія “Татра-Юг” представила нову модель трисекційного вагона українського виробництва К1М6, повідомляє прес-служба підприємства.

Зазначено, що до роботи над вагоном було залучено приблизно 250 українських постачальників комплектуючих.

Модель адаптовано до умов експлуатації з різним станом контактної мережі та рейкових шляхів.

Вагон обладнано ергономічними кріслами для сидіння, сучасною системою інформування пасажирів, світлодіодною системою освітлення. Окрім цього, є місця для розміщення людей з обмеженою мобільністю, кондиціонери і wi-fi.Ходові візки нової конструкції обладнано двоступеневим підвішуванням, що забезпечує плавність ходу і низький шумовий рівень.Частка низької підлоги – 70%. Вагон може розвивати до 75 км/год і перевозити до 267 пасажирів.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/104320-e1494634521536.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/104320-150x150.jpgadminЗроблено в УкраїніСуспільствоНова модель трамваяУкраїнська компанія представила нову модель трамвая, яка адаптована до умов експлуатації з різним станом контактної мережі та рейкових шляхів. Компанія 'Татра-Юг' представила нову модель трисекційного вагона українського виробництва К1М6, повідомляє прес-служба підприємства. Зазначено, що до роботи над вагоном було залучено приблизно 250 українських постачальників комплектуючих. Модель адаптовано до умов експлуатації з різним...| Київської області та України | Kiev Time