У травні в Україні почнуть зростати ціни на цукор.

Такий прогноз висловив Олексій Дорошенко, директор Української асоціації постачальників торговельних мереж, передає Аgronews.

За його словами, поки цукор дешевшає третій місяць поспіль. На складах – велика кількість продукції, тому що вироблено цукру багато. Це і тягне ціну вниз.

«У січні завершився сезон виробництва цукру, два місяці ціна падає, – говорить Дорошенко. – У квітні-травні побачимо перші фрукти-ягоди і, відповідно, вже знадобиться цукор для виробництва промислової продукції, і це зупинить падіння ціни».

Експерт зазначає, що прогнозувати ціну цукру на травень-червень складно, оскільки немає точних даних про залишки цукру на складах.

«Проблема в тому, що ми не знаємо балансу виробництва і скільки цукру взагалі зараз вироблено в країні і який його залишок «тисне» на ціну», – говорить Дорошенко.

Нагадаємо, за оцінками профільної асоціації «Укрцукор», виробництво цукру в 2017/18 МГ зросла на 6,5% і становить 2,14 млн тонн. За березень поточного року 47,2 тис. тонн цукру було експортовано.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/V-Ukrayini-zroste-tsina-na-tsukor-ekspert.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/V-Ukrayini-zroste-tsina-na-tsukor-ekspert-150x150.jpgKievTimeПодіїСуспільствозростання ціни,Олексій Дорошенко,цукорУ травні в Україні почнуть зростати ціни на цукор. Такий прогноз висловив Олексій Дорошенко, директор Української асоціації постачальників торговельних мереж, передає Аgronews. За його словами, поки цукор дешевшає третій місяць поспіль. На складах – велика кількість продукції, тому що вироблено цукру багато. Це і тягне ціну вниз. «У січні завершився сезон виробництва...| Київської області та України | Kiev Time