Нд. Лип 21st, 2024

В’їзд авто на Труханів острів невдовзі контролюватимуть автоматикою

На Трухановому острові запрацює автоматичний режим контролю в’їзду та виїзду автомобілів. Контролюватимуть також і дотримання правил дорожнього руху на території острова – нововведення увійдуть в силу з 13 листопада.

Згідно з новим регламентом, обмеження в’їзду на острів діятиме щоденно з 7:00 до 22:00, а автоматичний контроль швидкості здійснюватиметься цілодобово. Так, контролюватиме в’їзд на острів автоматична система розпізнавання номерів.

“Обмежено кількість автомобілів, які мають право заїжджати на острів. Доступ на острів для автомобілів здійснюватиметься в автоматичному режимі, виходячи зі сформованої бази. Камери зчитуватимуть номер автомобіля, якщо він є в базі, то шлагбаум відкриється”, – повідомив радник міського голови з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець.

Він додав, що на острові буде введене швидкісне обмеження у 20 км/год. Порушення цього режиму фіксуватимуть вже встновлені на Трухановому острові камери відеонагляду; систематичних порушників, після трьох SMS-попереджень, будуть виключати з бази доступу на острів.

За словами Дмитра Біллоцерковця, від шлагбаума і парковки автотранспорту з весни на острові планують організувати рух громадського електротранспорту.

Нагадаємо, КМДА вирішила частково обмежити в’їзд транспорту на Труханів острів.

 Related Post