У Київ прийшла партія з 18 автобусів МАЗ з Білорусі, які будуть обслуговувати п’ять міських маршрутів. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Кличко особисто оглянув нові автобуси і проїхався по території автопарку за кермом одного з них.

“Колись в дитячому садку я мріяв бути водієм автобуса. Проїхавшись цим новим автобусом, можу сказати, що він зручний в управлінні, комфортний. Це найвищий стандарт”, – заявив міський голова.

Модель оснащена німецьким двигуном Mersedes Benz. Всередині для пасажирів ці автобуси цікаві тим, що мають інфраструктурою для Wi-Fi і висувні платформи для заїзду людей на інвалідних візках. Екологічний стан автобусів відповідає стандартам EURO-5.

Відзначається, що всього столична влада закуповує 100 нових автобусів МАЗ, а найближчим часом очікується прибуття ще двох транспортних засобів. За словами Кличка, завдяки новим автобусам у столиці вже замінили рухомий склад на чотирьох маршрутах і планують збільшити кількість рухомого складу на п’яти маршрутах. Вартість 100 нових автобусів склала майже 529 млн грн.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/Bezymyannyj.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/Bezymyannyj-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоВіталій Кличко за кермом автобуса,МАЗУ Київ прийшла партія з 18 автобусів МАЗ з Білорусі, які будуть обслуговувати п'ять міських маршрутів. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА). Кличко особисто оглянув нові автобуси і проїхався по території автопарку за кермом одного з них. 'Колись в дитячому садку я мріяв...| Київської області та України | Kiev Time